قوانین سایت

شرایـط و قوانـین

استفاده از سایت آزمون موسسه سرا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید آزمون از این سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این مرکز آموزشی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@sarapub.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

كاربران تهیه و خرید آزمون ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
سایت آزمون‌های آنلاین موسسه سرا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
تمام ابزاری که در سایت آزمون‌های آنلاین موسسه سرا با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
سایر سایت ها و لینک‌هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در این سایت لینك شده اند مستقل بوده، و سایت آزمون‌های آنلاین موسسه سرا مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
ارتباط مرکز آزمون‌های آنلاین موسسه سرا با کاربران از طریق ECI.irبر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
مرکز آزمون‌های آنلاین موسسه سرا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.